KONTO OSOBISTE
Konto Osobiste Banku Spółdzielczego w Zambrowie to nowoczesny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla klientów indywidualnych. Posiadacz Konta otrzymuje bezpłatny dostęp rachunku przez Internet w ramach Systemu Bankowości Internetowej eBankNet oraz szereg dodatkowych korzyści, w tym:
» dostęp do międzynarodowych kart płatniczych VISA Electron oraz VISA Business Electron,
» dostęp do sieci 1800 bankomatów, z których Klienci naszego Banku mogą dokonywać wypłat gotówki bez prowizji,
» Telefoniczny System Obsługi Klienta - Bankofon,
» kredyt odnawialny w Koncie Osobistym,
» stałe zlecenia, dzięki którym nie musisz pamiętać o rachunkach,
» preferencyjne warunki otrzymywania kredytów gotówkowych,

Konto Osobiste umożliwia:

» gromadzenie środków pieniężnych poprzez wpłaty własne, przelewy z zakładu pracy czy ZUS,
» uzyskanie Kredytu Odnawialnego w ROR, który pozwala na dokonywanie wypłat mimo braku środków na rachunku,
» bezpłatny dostęp do rachunku przez całą dobę 7 dni w tygodniu dzięki Systemowi Bankowości Internetowej eBankNet,
» dostęp do rachunku za pośrednictwem Bankofonu,
» możliwość definiowania Stałych Zleceń, dzięki którym Bank będzie pamiętał o płaceniu Twoich rachunków,
» bezgotówkowe lub gotówkowe dokonywanie wpłat i wypłat. Klient otrzymuje do dyspozycji czeki, karty płatnicze oraz całodobowy dostęp do swoich pieniędzy dzięki sieci bankomatów.

Kredyt Odnawialny w Koncie Osobistym

Klient posiadający Konto Osobiste w Banku Spółdzielczym w Zambrowie może otrzymać Kredyt Odnawialny w Koncie Osobistym (limit). Dzięki temu dajemy Ci do dyspozycji pieniądze, które możesz wykorzystać na dowolny cel, bez konieczności miesięcznych spłat.
więcej »

System Bankowości Internetowej eBankNet

Posiadacze Konta Osobistego w Banku Spółdzielczym w Zambrowie otrzymują BEZPŁATNY dostęp do rachunku dzięki Systemowi Bankowości Internetowej eBankNet. System umożliwia dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach Systemu Klient uzyskuje możliwość bieżącego sprawdzania salda rachunku, historii transakcji oraz definiowania i wykonywania przelewów.
więcej »

Stałe Zlecenia

Konto Osobiste pomaga w dokonywaniu rozliczeń finansowych. Już nie musisz pamiętać o rachunkach. Wystarczy zdefiniować Stałe Zlecenie zapłaty i to Bank będzie pamiętał o zapłaceniu Twoich rachunków.

Karty płatnicze

Zakładając Konto Osobiste w Banku Spółdzielczym w Zambrowie można otrzymać karty płatnicze Visa Electron oraz Visa Business Electron, które umożliwią dokonywanie zakupów towarów i usług bez żadnych prowizji w milionach punktów handlowo-usługowych na całym świecie oznaczonych emblematem VISA. Karty umożliwiają również wypłatę gotówki bez prowizji w sieci 1800 bankomatów w całym kraju (bankomaty należące do Banku Spółdzielczego w Tychach, Zrzeszeń BPS SA, GBW SA, MBR SA, Banku BGŻ SA oraz Kredyt Banku SA). Można również dokonywać wypłat z bankomatów na całym świecie oznaczonych znakiem Visa, Visa Electron lub Plus.