Z przyjemnością informujemy, że od maja 2005 roku zwiększeniu uległa liczba bankomatów, z których Klienci Banku Spółdzielczego w Zambrowie mogą dokonywać wypłat na karty Visa Electron oraz Visa Classic bez prowizji, a na karty Visa Business z prowizją 1% (min. 2,00 zł). W chwili obecnej proponujemy Państwu sieć 3400 bankomatów obejmujących terytorium całej Polski. Jednocześnie przypominamy, iż wydawane przez Bank Spółdzielczy w Zambrowie karty płatnicze są kartami międzynarodowymi, z których Klienci naszego Banku mogą korzystać również poza granicami Polski.
Bank Spółdzielczy w Zambrowie dysponuje siecią nowoczesnych, wielofunkcyjnych bankomatów. Bankomaty instalowane przez Bank zapewniają samoobsługowy dostęp do gotówki przez całą dobę. Zapewnianie gotówki poprzez samoobsługowe systemy stało się od pewnego czasu przyjętym, zorientowanym na Klienta, elementem usług finansowych. Bankomaty Banku Spółdzielczego w Zambrowie, są dostarczane przez firmę Siemens Nixdorf, która od ponad 20 lat opracowuje i wdraża systemy samoobsługowe. Na tym doświadczeniu opiera się zróżnicowany, pełny zakres dopracowanych do ostatniego szczegółu możliwości naszych bankomatów.

Ergonomia

Bankomaty instalowane przez nasz Bank (Zrzeszenie) charakteryzują się ergonomiczną, bardzo wygodną budową, która zapewnia optymalną obsługę dla wszystkich Klientów. Wszystkie elementy sterowania i kontroli usytuowane są w taki sposób, aby mogły być łatwo dostępne i widziane przez osoby niepełnosprawne (np. na wózkach), Klienci zawsze mają wszystko, czego potrzebują, na linii wzroku. Prowadzenie użytkownika jest jednolite i jasne i dlatego jest dobrze przyjmowane przez Klientów. Zastosowane wyświetlacze z płaskimi panelami są jasne, a klawiatura (podgrzewana) ma odpowiednio wyeksponowane klawisze, co stanowi ułatwienie w obsłudze.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo operacji wydawania gotówki stanowi bardzo ważny czynnik dla Klientów. W tym zakresie, bankomaty instalowane przez Bank Spółdzielczy w Zambrowie, spełniają najbardziej wygórowane wymagania. Są wyposażone w sejfy wysokiej klasy oraz dodatkowe zabezpieczenia. Bankomaty naszego banku posiadają także funkcję wycofywania banknotów, które nie zostały zabrane przez Klientów i przechowywania ich w oddzielnym pojemniku z kompletnym zapisem transakcji. Takie mechanizmy jak MM i CIM86, zapobiegają używaniu sfałszowanych kart identyfikacyjnych. Zespół regulacji warunków klimatycznych umożliwia niezawodne działanie bankomatu w temperaturach od -33C do +55C.

Gwarancja Jakości

Ku zadowoleniu Klientów Samoobsługowe systemy naszego Banku, charakteryzują się bardzo wysoką jakością produktu. DQS - neutralna, uznana na międzynarodowym forum organizacja, która w Niemczech zajmuje się certyfikacją systemów zapewniania jakości zaświadczyła, że samoobsługowe systemy oferowane do Państwa dyspozycji, w pełni odpowiadają normie DIN ISO 9001.